Poběžíte v září v Benešově? Můžete tam nastartovat i správnou výživu a hubnutí!

Pátek, Červenec 17, 2015

Svět zdraví je síť specializovaných center pro trvalé zhubnutí. Jedna z jeho renomovaných poraden s řadou odborníků sídlí v Benešově a letos bude partnerem běžeckého festivalu Benešovská desítka. Využijte jedinečnou příležitost a navštivte 13. září přímo na této běžecké akci stánek Svět zdraví PROLINIE Benešov s odborníky na výživu i hubnutí! Pro zájemce bude navíc připravena ochutnávka proteinového nápoje v prášku. Přijďte vyzkoušet novinku Combi protein s příchutí vanilky či kakaa! Na stánku ho také můžete zakoupit za akční, zvýhodněnou cenu.

Poradna Svět zdraví PROLINIE Benešov nově rozšířila své působení na trendy oblast sportovní výživy, takže se u nás můžete objednat dokonce ke zvlášť specializovanému nutričnímu poradci. Mimochodem právě pro sportovce je svým složením ideální nový Combi protein - mj. totiž obsahuje 7 druhů trávicích enzymů. Nápoj v prášku je vhodný také na podporu hubnutí pro ženy či muže, kterým chybí kvalitní bílkoviny ve stravě.

Správná výživa je nejen základem psychického a tělesného zdraví, ale je také klíčem k trvalému zhubnutí bez jo-jo efektu. Musíte ovšem vědět, jaká výživa je optimální právě pro vás s ohledem na věk, zaměstnání a vůbec na váš životní styl. Univerzální návod na správnou výživu a trvalé zhubnutí totiž neexistuje. Přijďte se poradit k našim odborníkům, kteří zájemcům o přirozené a trvalé zhubnutí nabízejí unikátní diagnostickou metodu nutriční typologie, která zjistí typ vašeho metabolismu, jednoduše řečeno – jaké máte spalování. Na základě toho vám sestavíme výživový plán a jídelníček přímo na míru. Více informací, včetně kontaktů, najdete na Svět zdraví Prolinie nebo na https://www.facebook.com/pages/Sv%C4%9Bt-zdrav%C3%AD-PROLINIE-Bene%C5%A1...