Něco především pro ženy - Sportovní čelenky BJEŽ budou 13.9. v Benešově

Neděle, Červenec 5, 2015

Něco především pro ženy - Sportovní čelenky BJEŽ budou 13.9. v Benešově

Novým partnerem Benešovského Běžeckého Festivalu budou sportovní čelenky BJEŽ. Přímo na akci můžete navštívit i jejich stánek vyzkoušet si, která čelenka Vám sluší nejvíce… Výběr bude určitě pestrý.

BJEŽ čelenka je určena pro všechny aktivní lidi. Na sport, procházku s dětmi, do školy, na tréninky - prostě kamkoliv, kde potřebuješ mít vlasy pod kontrolou a nechceš se jimi nechat rušit.

BJEŽ čelenka je unikátní v tom, že opravdu DRŽÍ. Díky použitým materiálům nesjíždí, nepadá, nikde netlačí a její velikost je universální. Máme vyzkoušeno, že dobře sedí dospělým a dětem cca od 8 let. Samozřejmě můžeme vyrobit čelenku i na míru. To se týká nejen velikosti, ale i designu. Můžete vybírat z množství designů nebo si objednat design ušitý přímo vám na míru. Nabízíme výrobu čelenku s designem přímo pro váš sportovní klub, kroužek nebo jakoukoliv skupinu aktivních lidi, kteří chtějí mít svůj společný, jednotící prvek.

Veškeré materiály i služby jsou původem z České republiky, čelenky jsou šity ručně s velkou pečlivostí a důrazem na kvalitu. Veškeré informace na webu www.bjez.cz nebo na facebook.com/bjez.cz

Fotografie pod článkem: